| floryn05 a întrebat:

am o problema cu windows 7 cand pornesc calculatorul si incepe sa se incarce windowsul imi apare mereu chestia asta pe ecran -http://www.google.ro/......tp?/imgres din ce cauza credeti si cum pot scapa de ea.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar cum inchizi tu calculatorul? Il scoti direct din priza? Te duci cu sageata in jos la Start Windows Normaly si da Enter. Da un restart si vezi daca mai face.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| floryn05 explică (pentru neluL):

Tot la fel face nu stiu de ce asa face si in windows vista

| neluL a răspuns (pentru floryn05):

Ti-am pus o intrebare mai sus!

| neluL a răspuns (pentru floryn05):

Hai ca sa nu mai astept un reply de la tine pentru ca stiu ca tu nu inchizi calculatorul cum trebuie si de aceea iti apare fereastra aceea, uite cum faci: mai intai inchide windows-ul din START (butonul din stanga jos de pe desktop cu sigla de windows) -> Shutdown si apoi il inchizi din buton sau il scoti din priza daca vrei si in feleul acesta nu mai ai probleme. Fereastra nu o sa-ti mai apara. Aceea fereastra apare cand windows-ul se inchide brusc.