| Adrian_Ciprian_1996 a întrebat:

am o problema cu youtub-ul cand dau sa ascult o melodie imi merge in reluare si videoclipul la fel. ma poate ajuta cineva sa nu imi mai mearga in reluare videoclipul? Dau funda

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe fereastra de video, sa dai pe settings si sa debifezi chestia cu "Hardware Acceleration" sau ceva de genul, de multe ori chestia aia iti provoaca lag.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ai in partea dreapta jos, rotita aceea dintata, dai click pe ea si selectezi cea mai mica calitate, si iti sugerez sa folosesti extensia ABP, vei observa diferenta.

| RaduTN a răspuns:

Poate fi din cauza sistem-ului slab sau din cauza browser-ului. Schimba-l cu Maxthon Cloud Browser. Dar daca ma gandesc mai bine poate fi chiar din cauza vitezei de internet foarte slaba.