| GaNeA001 a întrebat:

Am o problema cu youtube. De fapt, cu toate videoclipurile in general. Deci le pornesc, merg cateva zeci de secunde dupa se opresc sau se termina asa brusc. Deci nu mi s-a mai intamplat. Am dat cu Ccleaner si defragmentare si de atunci am aceasta problema...Solutii?

Pana acu au mers...Folosesc Chrome.

Funda!

3 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Depinde in primul rand de conexiunea la net pe care o ai, dar si de cat e "incarcat" e calculatorul. adica: virusi proaspeti, RAM insuficient (programe nou instalate), erori de sistem, cam de-astea.

| MusicIsTheAnswer a răspuns:

Păi. înainte de a viziona un videoclip, să-l lași cam 2-3 min să se incarce.

| GaNeA001 explică:

Ok, dar pe youtube parca nu era chestia asta straight face