| Catalin_Raicu_2000 a întrebat:

Salut am o problema la minecraft!
Bad video card drivers la unele versiuni!
Si crashuri intr-una la cele mai noi
Va rog ajutati-ma
Placa video: ATI Radeon 9600 Series

Procesor: AMD Sempron (tm) Procesor2600+ ~1. 6Ghz

Memorie ram :1, 280 GB

Din cate am inteles este o problema la driverele de la placa video!
Va rog sa ma ajutati, DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si? Reinstaleaza-le!

| Catalin_Raicu_2000 explică (pentru K0sti):

Pai frate i-am dat upp la drivere dar nu merge, imi spune ca sunt active la zii, desii pe unele versiuni imi da crash exemplu 1.7.2 iar pe 1.0 bad video cards drivers ce sa-i fac?

| Catalin_Raicu_2000 explică (pentru K0sti):

Am dat iar upp la drivere dar nu merge imi spune ca sunt active la zii, dar tot imi da pe unele versiune Crash, iar pe altele Bad Video Cards Drivers

| Catalin_Raicu_2000 explică (pentru K0sti):

Ce sa-i fac? ca de exemplu pe unele versiuni imi da Crash de exemplu 1.7.2, iar pe 1.0 imi da Bad Video Cards ce sa-i fac?

| K0sti a răspuns (pentru Catalin_Raicu_2000):

Driverele se instaleaza pe curat, nu se incaleca...
Intai le dezinstalezi cu asta: http://www.epasystems.ro/iobit-uninstaller-3/
Dupa care le iei de la producator si le reinstalezi!

| Catalin_Raicu_2000 explică (pentru K0sti):

Imi poti da un site mai exact unde pot descarca drivere-le?

| K0sti a răspuns (pentru Catalin_Raicu_2000):

Ti-am spus de unde sa le iei! De la producator! Care e producatorul placii tale video? Suntem la gradinita?