| feliciazavoraru a întrebat:

Salut, am o problema mare! recent mi/am cumparat telefon huawei sonic si i-am pus deblocare cv de genu:unesti kiteva puncte. acum cineva a incercat de 15 ori si sunt nevita sa ma conectez la contul google! de pe calculator ma pot conecta insa de pe mobil nu. ce sa fac? va rog ajutamina...va rog din suflet

3 răspunsuri:
| Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992 a răspuns:

Pai incearca sa ii faci o resoftare iti spun sigur ca va merge

| cosacralucamihaela a răspuns (pentru Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992):

Ce inseamna resoftare

| cosacralucamihaela a răspuns (pentru Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992):

Ce inseamna resoftare si cum o fac?