| Nicicoleta a întrebat:

Am o problema, mi-am schimbat laptopul si am vrut sa ascult muzica. Am niste casti cu microfon, dar cu 2 mufe. Faza e ca laptopul nu are 2 gauri pentru mufele mele, ci doar 1. Arata ca e pentru casti, le-am bagat si functioneaza, insa mereu ma intreaba ce am bagat: castile sau microfonul. Faza e ca daca vreau sa folosesc si castile si microfonul nu am cum cu o singura mufa. Celalalt laptop avea 2 gauri separate pentru casti si pentru microfon. Cum sa fac sa le folosesc impreuna?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

"Faza e ca laptopul nu are 2 gauri pentru mufele mele, ci doar 1. "

are microfon incorporat, il folosești pe ăla!