| BastiSchweinsteiger a întrebat:

Salut,am o problema:
Vreau sa folosesc niste casti cu mufa jack 3.5 care pot fi folosite la telefon si la pc, dar cand vreau sa le folosesc ca microfon (bifez Mic in dupa ce le bag in mufa ROZ) se aud foarte foarte incet si trebuie sa le tin in mana ca pe microfon si daca le pun in urechi nu se aude absolut nimic din ce vorbesc nu e singura pereche care imi face asa toate imi fac identic.Cum as putea rezolva asta pana me-as lua niste casti noi?

1 răspuns:
| alliyn13 a răspuns:

Pai nu sant si ele cu 2 mufe? de ovicei asa sant toaaate castile cu microfon... dar daca zici ca sant si pentru tell atunci cred ca asa ar trebui sa arate dar eu cred ca ori sant cu microfon(pentru telefon) ori sant cu 2 mufe(pentru pc)!