| GreenieAdrian a întrebat:

Am o tableta Eboda Revo R70 si recent nu imi mai functioneaza WiFi-ul la ea. Cand incerc sa ma conectez la o retea, se conecteaza si imi da ca nu are semnal.

Ce ar trebuii sa ii fac ca sa isi revina?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Daca mai e in ganatie, du-o la garantie, da ca nu, la un service, se poate sa fie ceva de la soft.

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna, incerca sa o apropri de sursa de net ( modem sau router), si eu am tableta eboda si prinde foarte putin semna la wi-fi, telefonul prinde full, iar tableta nu se contecteaza. Dar daca ma duc langa sursa de net, merge. O seara buna.

| GreenieAdrian explică (pentru LaLaura):

Problema nu e de la router. WiFi-ul nu se conecteaza la nici-o sursa de net... Nici la hotspot de pe telefon (Telefonul era langa tableta)

| GreenieAdrian explică (pentru LaLaura):

O sa ma duc cu garantia.

| LaLaura a răspuns (pentru GreenieAdrian):

Daca mai e in ganatie, du-o la garantie, da ca nu, la un service, se poate sa fie ceva de la soft.