| asist9 a întrebat:

Salut am o tableta Prestigio PMP3670B cu versiune de android 4.1.1 vreau sa o upgradez la 4.2 dar nu stiu cum sa fac. Ajutati-ma dau funda.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E ciudat ca eu m-am uitat cand pusesem raspunsul si nu aparea decat 4.1.1...
Cel mai bine le dai un mail la contact sa le explici situatia si cum trebuie sa procedezi.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai gasit tu ca tableta ar avea android 4.2 oficial? Ca eu nu am gasit, motiv pentru care nu cred ca poti realiza acest update.

| asist9 explică (pentru sltlp):

Pe site-ul Prestigio.com imi apare la specificatiile tehnice din dispozitivele mele: Software-Operating System:Android 4.2 (Jelly Bean)

| sltlp a răspuns (pentru asist9):

E ciudat ca eu m-am uitat cand pusesem raspunsul si nu aparea decat 4.1.1...
Cel mai bine le dai un mail la contact sa le explici situatia si cum trebuie sa procedezi.