| KingMidas a întrebat:

Am PC Dell Optiplex 755 cu Windows 7 x32BIT. As vrea sa imi reinstalez windowsul eu singur dar imi trebuie un Windows 7 Ultimate x32BIT full fara genuine si driverele pe care nu le am. Ma ajuta careva cu site-uri de unde pot downloada windowsul si toate driverele intr-un packet rar sau zip. FUNDA!

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Drivere vezi aici:
ftp://ftp.dell.com/Pages/Drivers/optiplex-755.html#Video
Windows pe softpedia il gasesti.

| KingMidas explică (pentru mijlsach):

Bro, astea is de iMac. dar in fine. am cautat si nu gasesc, vr pe cineva care se pricepe. Am vazut la cine mi-a instalat windowsul ca are un program care are 9sau 12 drivere si da lick pe ele si instaleaza tot automat.

| mijlsach a răspuns (pentru KingMidas):

Da, dar nu gasesti asa usor pe internet... daca vorbesti cu el ti-l da si tie

| KingMidas explică (pentru mijlsach):

Sti, nimeni nu isi divulga secretul meseriei, astfel nu i-ar iesi profit, deci sigur o sa bage un motiv ca nu... am vazut pe net automatics drivers. Adica un program care ti le instaleaza pe toate. Merge si daca n-ai net?

| mijlsach a răspuns (pentru KingMidas):

NU...eu stiam ca acel program le ia de pe net si de downloadeaza singur.

| Teodor_Lazar_1999 a răspuns:

Cauta pe net

| KingMidas explică (pentru Teodor_Lazar_1999):

Nu vezi ce scrie mai sus? Caut packet de drivere adica direct link