| bug94 a întrebat:

Am postat o poza pe facebook, intr-un album care e "public", la fel ca poza. Intrebarea mea este de ce nu pot primi like-uri de la persoane care nu le am in lista de prieteni? Si cum pot face ca sa primesc like la poza respectiva si de la cei care nu ii am in lista de prieteni? Multumesc

1 răspuns:
| OGO a răspuns:

Ca sa-ti faci profilul public:in dreapta sus, langa home, este o segeata mica care arata in jos.
Apasa pe ea si din meniul ce se deschide, selecteaza Privacy Settings.
Se deschide o pagina in care ai trei optiuni: Public, friends, custom.Selectezi Public si ar trebui se mearga.Bafta! Funda?