| Mihai2892 a întrebat:

Salut,am si eu o combina muzicala Panasonic SA-AK320.Este conectata la pc pentru a asculta muzica si de ceva vreme cand dau drumul la muzica se aude timp de cateva minute dupa care pur si simplu ingheata,in sensul ca,combina imi arata ca reda muzica dar nu se mai aude nimic in boxe, Aveti idee care poate fi problema? Mersi...

3 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Sall eu vred ca are probleme la finali se incalzesc pune un culer gen de procesor si o sa mearga si mergi cu.combina pe AUX

| Mihai2892 explică (pentru Allexinno1988):

Pai pe AUX o folosescbig grin Pai combina are ea deja cooler.Ori te-ai referit la altceva si te-am inteles eu gresitbig grin

| Allexinno1988 a răspuns (pentru Mihai2892):

Da m am referit pe partea mecanica