| FANoooKaz3 a întrebat:

SALUT
am si eu o intrebare...
as dori sa imi cumpar un telefon dar nu stiu ce sa imi iau
sa cumpar Samsung 335 chat sau Samsung star 2?
spuneti-mi si mie ce e mai avantajos!
nu conteaza pretul are baiatu banilaughing
eu as dori ceva cu care sa stau pe net,sa vizualizez clipuri,pe messenger,jocuri,pentru muzica, poze, si.....atat.
astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Samsung chat eu acesta il recomand, mai ales daca vrei pentru internet Samsung chat e mai bun, eu iti recomand cu, caldura toate telefonale cu tastatura qwerty, sunt cele mai bune telefoane, practice, si foarte usor de utilizat(atat qwerty atat si touchscreen, dar nu si incazul telefonului Samsung chat, dar oricum efoarte bun si acela eu ti-as recomanda Motorola fire, e mai bun dar si mai scump). Succes!

4 răspunsuri:
| IAmSoDifferent a răspuns:

Pai. din cate stiu eu. despre star 2. au 4 prieteni de`ai mei (vecini). nu are foarte multe chestii. adica nu poti fi multumit de el. e nasol. Acum depinde si de tine ce ai vrea sa ai. cu touchscreen sau cu tastatura qwerty. Mie una nu-mi place cel cu tastatura qwerty dar ti`l recomand pentru ca ti-am spus star 2`ul nu e de baieti. adica nu stiu cum sa spun :-s foloseste cuiva care nu vrea decat sa asculte muzica, sa trimta sms`uri si sa vorbeasca vecinii mei nu prea sunt multumiti de el.
Sper ca te-am ajutat. O zi buna! :*

| kaz3 a răspuns:

Pretenas dai funda lu' dash.
a vorbit mai multlaughing)

| Ketch a răspuns:

Star 2