| shtefy a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire.se poate introduce in arhiva la messenger o conversatie care nu a fost facuta? pentru ca am avut niste conversatii in arhiva de pe mail si eu nu le-am facut, in calculator nu erau...sau alte pareri cam ce s-ar fi putut intampla, de a aparut conversatia? multumesc

3 răspunsuri:
| shtefy explică:

Pai problema ii,ca eu am vb cu cineva stii,si am plecat,am lasat calculatorul in camera aprins,a fost cineva in camera, dar problema ii ca mie apare conversatia care nu am facut-o eu in aceeasi ora cand am vb eu pe mess, de aceea sunt bulversat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...se poate [le poti face pe un calculator si sa le copiezi pe altul]

| Babydoll_4700 a răspuns:

Esti sigur ca nu ai lasat pe nimeni la tine la pc? sau poate un membru din famile s-a folosit de pc-ul tau. Alea nu prea au cum sa apara din senin acolo. Fa o investigatie mai amanuntita!winking