| Wo0W a întrebat:

Salut am si eu o problema am bagat acum un hard si am instalat un wind pe el si se misca greu o fi din cauza la hard? ca pe alt hard se misca mai bine straight face sau de la windows

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ne mai multe informatii.Hardul e nou sau folosit? Ce windows opereaza?

| Wo0W explică (pentru anonim_4396):

Hardu nu e nou am bagat xp pe el straight face dar se misca greu o fi si din cauza la pc e destul de vechi straight face are 2 gb ram procesor amd 64 3200+ si placa video de 256 radeon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nue nou, fa un pic de curatenie in el.Descarca un cleaner, de exemplu eu am advanced systemcare, il poti downloada de aici http://www.iobit.com/advancedsystemcareper.php dupa ce il instalezi deschizi iconita cu "C" si dai clcik pe scan. Dupa ce scaneaza dai repair.

| xBro a răspuns:

I-a vezi tu sa nu fii conectat bine cablul acela care face legatura la SATA pe placa de baza, cine stie de la ce poate fii da mai multe informatii, apropo daca nu stii ce faci numai baga mana in el.