| ovidiu123432 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu aplicatia "whatsapp„, acum 30 de minute mi-a picat netul si dupa cand a revenit nu mai se trimiteau mesajele pe whatsapp, dupa ce am vazut ca nu merge am zis sa o reinstalez, dupa ce am reinstalat-o si incerc sa fac backup pentru ca am un grup si nu vreau sa-l pierd imi zice ca telefonul nu este conectat la internet si etc. dar este conectat, am intat pe Facebook / insta / yt si merge dar cand incerc pe whatsapp nu merge...
Stie cineva ce are si cum pot sa rezolv?
Sa raspunda doar ce stie care e problema.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A fost picat de revelion. Acum ar trebui sa mearga fara probleme

| JackR a răspuns:

Ce telefon ai? Pentru ca WhattsApps nu mai functioneaza incepand ea zi pe o intreaga suita de telefoane cu sisteme de operare mai vechi! Vezi lista aici: https://blog.whatsapp.com/......e-WhatsApp

| ovidiu123432 explică (pentru JackR):

Nu am niciun dispozitiv la fel ca si cele vazute acolo. mai astept raspunsuri si de la alti, mersi oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.stai calm, o să revină la normal, nu a funcționat aplicația, nici mie nu mi-a mers pentru 1h, nici la câteva persoane pe care le-am întrebat
o fi avut probleme cu serverele, ***...

| Pietricel a răspuns:

WhatsApp a fost picat aseara.