| Vio_Ionut_1998 a întrebat:

Am si eu o problema cu jocul clash of clans am telefon s g core prime si android 5.1.1 lollipop. Imi intra greu il el iar cateodata nu pot sa imi vad baza! Astept raspuns dau funda ms

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Dezinstaleaza jocu' daca il ai conectat cu facebook si sterge aplicatiile inutile si mai sterge cache-ul de la aplicatia facebook si messenger, si eventual chrome daca il folosesti mereu. funda

| bogdan9899 a răspuns:

Dai reset si dezactiveaza aplicatiile nefolositoare :stari aplicatii si acolo pe cele care nu le folosesti niciodata, instaleaza si clean master.