| DjoKeR31 a întrebat:

am si eu o problema cu o eroare No Audio Output Device is installed si la Device manager la Others device este
Ethernet Controller}
Unknown device}toate trei cu smnul excalmarii
Unknown device}
si la Sound, video and game controllers este
Realtek AC'97 Audio-cu semnul exclamarii
WinFast TV2000 XP Expert(FM1216MK3)
si ieri mi-am cumparat casti RoTECH si le-am probat la telefon si merg va rog ajutati-ma FUNDAAAAAAAA

P.S.:am windows 7

4 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Pai, e clar, nu ai driverele. Detecteaza-le pe cele lipsa cu un program destinat acestui scop: DriverGenius, DriverEasy, SlimDrivers, DeviceDoctor, etc. instaleaza-le, restart la PC si ar trebui sa functioneze.

| DjoKeR31 explică (pentru miTzuliK93):

Ai license code la driver genius?

| miTzuliK93 a răspuns (pentru DjoKeR31):

Astea le gasesti pe google, man. Dar nu e musai sa incerci doar cu DriverGenius. Daca nu iti merge, descarca un altul. Sunt jdemii de programe de descarcat driverele.