| andrey04 a întrebat:

Am si eu o problema cu pc-ul.De ceva timp nu imi mai citeste Cd-urile si nici DVD-urile.Nu imi apare nicio eroare nimic,zgomotul acela din unitate se aude dar nu le vede in calculator, nici placile si nici CD-urile boot-abile nu le citeste.

Răspuns Câştigător
| Razvanu a răspuns:

Ai o problema la CD-ROOM, ori e prafuit, ori e prea uzat. Du-te la un specialist sa ti-l curete.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Placile? Pai ce, e pick-up sau unitate optica? Schimba unitatea optica ca dus laserul!

| Bobby711 a răspuns:

Eu vad 2 posibilitati ori nu ai bagate driverele ori s a stricat dvd writer-ul driverele le gasesti pe net daca stii ce model ai