| Pufoshenia27 a întrebat:

Am şi eu o problema cu telefonul (Orange nivo) de ce când vreau să fac poză îmi zice aşa "Cardul SD rămâne fără spaţiu de stocare. Editaţi setarea de calitate sau ştergeţi câteva imagini sau alte fişiere". Am card de 8GB,nu are cum să fie full, nu am multe chestii pe el. Dacă ştiţi ce pot face!

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti recomand sa accesezi Camera telefonului, Optiuni, apoi Setari. Acolo va trebui sa selectezi Stocare Imagini pe cardul SD.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| Pufoshenia27 explică (pentru OrangeHelper):

Păi la setările camerei foto îmi apare doar stocaţia camerei foto(pornit-oprit), foto dimensiune şi jos apare "restabiliţi valorile prestabilite"

| njohn a răspuns:

Seteaza pentru a memora pe card orice fisier

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Stocarea fisierelor e pe memoria telefonului. Mut-o din setari sa fie pe card SD. Funda?

| ellkka a răspuns:

Incerca sa pui pozele pe card, cel mai probabil ca pozele care le faci se salveaza in telefon nu pe card, de aceea si iti arata ca nu ai spatiu, incerca