| RyCrewC a întrebat:

Hey salutare TPU am o problema cu calculatorul cand il aprind la monitor nu apare nimic si ventilatorul de la procesor se invarte mai tare ca de obicei. Eu ma gandesc ca problema vine de la procesor si mai precis de la pasta termoconductoare daca cineva poate sa-mi dea o mana de ajutor expicandu-mi

Răspuns Câştigător
| MCG a răspuns:

Eu cred mai mult ca sigur ca e de la placa video daca nu se afiseaza nimic. In cazul in care era de la procesor ar fi pornit timp de cateva secunde si apoi s-ar fi oprit asa ca ar fi bine sa te adresezi cuiva specializat, in cadrul problemelor de Hardware nu prea te pot ajuta!

1 răspuns:
| ReusxD a răspuns:

E de la placa video, dacă nu se afişează nimic. Dacă era de la proces era pornit timp de câteva secunde şi duăî s