| cipri01 a întrebat:

Salut am si eu o problema la sistem, cand il pornesc mi se aude un fluierat de vreo cateva secunde imi puteti spune si mie ce este in neregula va rog. Mi-a zis cineva ca poate fi de la condensatori de la amplificator ce ma sfatuiti sa-i schimb. Mentionez ca sistemul este compus din 2 boxe.

Răspuns Câştigător
| DANEMERNIC a răspuns:

Posibil si filtrajul sau cablurile prost ecranate mufa defecta. daca scoti mufa din pc sau ce ai tu mai fluiera?

| cipri01 explică (pentru DANEMERNIC):

Am scos mufa din pc si din sistem si tot la fel face. Zimi te rog ce e de facut.

2 răspunsuri:
| DANEMERNIC a răspuns:

Daniel_cartita sa iti explic cam ce e de facut