| aduadall2 a întrebat:

Salut, am si eu o problema legata de monitorul, meu prima oara cand aprind pcul nu se aprinde, trebuie sa il opresc si sa il pornesc ca sa mearga, de la ce ar putea fi? PS:nu imi face mereu asa rareori dar face.

2 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Pe vremuri se zicea " s-a incins o piesa". Mergi cu el la service daca ai unde..depanarea trebuie vazut/facut/masurat.

| Mirel4412 a răspuns:

Placa video( daca nu e dedicata atunci cea integrata), sau de la monitor, nu avem de unde sa stim.