| RadukxD a întrebat:

Am si eu o problema, nu stiu cat de grava este... Am sesizat aseara ca nu mai pot deschide imaginile salvate in calculator deoarece mi se spune ca: Windows Photo Viewer can't open this picture because either Photo Viewer doesn't support this file format, or you don't have the latest updates to Photo Viewer. Aveti idee de unde as puteea descarca asa ceva, sau sa ii fac o setare anume pentru a functiona?
Multumesc anticipat! Funda happy

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Cauta photo viewer pe net si descarca-l sau fa-i un update fie schimba programul cu care sa deschizi pozele din click dreapta pe poza-open with-change

| RadukxD explică (pentru InVisible99):

Poti sa imi dai un link? ca nu ma descurc prea bine la programe si chestii de genul.

| InVisible99 a răspuns (pentru RadukxD):

Dezinstaleaza aplicatia asta ca iti vor fi deschise pozele cu programu clasic din windows

| K0sti a răspuns:

Cine te pune sa folosesti prostia aia de program...
Ute aici program free si de 10 ori mai bun decat prostia aia de la windows: http://www.epasystems.ro/faststone-image-viewer/