| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un astfel de calculator cam de mult timp(nu cel din poza dar aspecut fizic este cam acelasi)si acum vazand o poza pe net m-a facut corios, acea carcasa dinte cele 2 poruri usb, locult de casti si spatiile pentru cd si discheta, este o carcasa de alata culorare cu un buton rotund pe care ar fi trebuit sa scrie Dell, pe net am observat ca se poate deschide, am incercat si eu chiar am incercat cu o forta destul de mare dar mi-e frica sa nu se rupa, intrebare este, se deschide? eu nu am reusit si cum se deschide, si cu ce m-ar ajuta daca sar deschide? intelegeti voi, dati delali
http://www.interlink.ro/......p7895.html

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Mama dar slab mai e PC de pe site ala... oricum te-ai gandit ca poate carcasa aia e alta care doar seamana cu a ta?