| Preotul500 a întrebat:

Am un DVD bootabil cu Windows 10 si dupa ce s-a terminat instalarea, când si-a dat restart intra direct din BIOS, nu in Windows normal. Ce este de facut?

5 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Da ma gandesc ca n-ai apasat pe space sau ceva dupa restart?

| Preotul500 explică (pentru cfrtobias):

N-am apăsat apăsat pe nimic. Am scos DVD-ul dupa ce a intrat în BIOS si intra doar acolo.

| cfrtobias a răspuns (pentru Preotul500):

Pana cand intra in desktop trebuia sa lasi dvd acolo e posibil sa fie si asta cauza

| davidTube a răspuns:

Cand esti in bios, te duci la boot options si jos de tot apare ce o sa booteze primul, tu trebuie sa pui hard disk-ul sa fie sus de tot. Pune un raspuns daca ti-a mers!

| Preotul500 explică (pentru davidTube):

Nu. Tot la fel. E primul pus si tot in BIOS intra.