| cosmincosy a întrebat:

Am un galaxy s7 edge toate bune dar amprenta nu imi functioneaza imi da o eroare de genu. ATENTIE ASIGURATIVA CA TASTA HOME E CURATA SI USCATA IAR APOI INCERCATI DIN NOU. Iar eroarea e de fiecare data. Ce pot sa fac. Am mai citit pe net si am inteles ca daca dau root la telefon ar putea sa mearga. Ce ma sfatuiti sa il rootez. Ar fuctiona amprenta dupa? Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Noone09 a răspuns:

Nu ii da root sterge amprenta anterioara si pune-o din nou la mine a mers

| cosmincosy explică (pentru Noone09):

Dar nu merge sa pun nici o amprenta am incercat tot

| Noone09 a răspuns (pentru cosmincosy):

Ii dus senzoru