| Valer90 a întrebat:

am un hdd extern cu usb si de ceva vreme nu mai pot accesa fisierele din el...am scanat hdd cu nod 32 si mi-a depistat un virus de tip vierme..mentionez ca antivirusul nu l-a sters..sincer nu stiu cum sa il "repar", ca nu vreau sa il formatez pentru ca as pierde multe documente... vreo idee ceva?

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Incearca cu malware:
http://download.cnet.com/......04572.html
E gratis. S-ar putea sa nu-l indeparteze de tot, si sa-ti ceara serial, poate gasesti un serial pe net.

| Valer90 explică:

Multumesc horia, insa virusul nu a fost indepartat...altcineva mai are vreo idee?