| Mura9 a întrebat:

Am un laptop Acer v5 573 G cu doua placi video. Intel HD etc etc si Nvidia geforce 720m dedicata 2 gb. Am observat ca jocurile imi merg doar daca ma duc in device manager si dau la driverul nVIDIA disable. Cum dau enable inapoi iar nu-mi mai merg jocurile. De ce? Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult :*.

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi driver-ul de la placa video onbord? si sa vezi daca iti merg jocurile?