| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Am un laptop Compaq si daca intru pe facebook si joc de exmeplu ContractWars dupa 10-15 minute ecranul se inchide pur si simplu dar sunetul continua sa se auda.Ca sa-l fac sa mearga trebuie sa-i scot bateria si sa i-o pun la loc apoi nu porneste din buton ci trebuie sa apas F3 sau F4sau F5.
Ce are imi puteti spune si mie?

Răspuns Câştigător
| stefanvladvlad a răspuns:

Probabil joci pe fullsecren si de multe ori mi se intampla si mie
sau poate e vechi laptop-ul
sau e un virus la mijloc...
FUNDA!
oricum Bafta!

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru stefanvladvlad):

Da dar ce problema are daca este pe fullscreen adica eu nu vad de ce s-ar inchide asa dintr-o data. Oricum mersi mai astept raspunsuri

| stefanvladvlad a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Pai la fullsecren bateria pune efort mai mult
si daca e vechi laptop-ul bateria cedeaza
eu merit funda!
te rog sa mi-o dai

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru stefanvladvlad):

Tiam zis mai astept raspunsuri. Oricum ai fost primul deci ai sanse mariwinking

| stefanvladvlad a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Ok.ok

| stefanvladvlad a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Hey deschide la prima pagina.
da la categorii
da la tehnologii
si eu sunt in top 3
mai exact pe al 3
intrebarea ta are legatura cu tehnologia eu merit funda!
te rog da-mi funda!

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică (pentru stefanvladvlad):

Poftim frate FUNDA!

| stefanvladvlad a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Mersi si apropo la capitolul tehnologii sunt pe 1!

10 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Mai scoate tu bateria cu el pornit sa vezi cum ramai fara laptop!

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Si ce as putea face in caz ca se inchide.Cum il deschid pentru ca nu raspunde de la buton.Ce sa-i fac sa-l pornesc iar dupa ce se inchide ecranul?

| Kitt3 a răspuns:

Curata-l de praf!