| byt a întrebat:

Salut am un laptop mai vechii pot instala pe el windows xp, bag cd-ul totul merge ok, ajung la punctul unde trebuie sa fac partitiile le fac totul ok dau sa se instaleze si apare progresu problema este ca nu se incarca ramane la 0% si nu se misca, am incercat cu 10 windowsuri si tot degeaba... in bios am pus pe primul cd-u si pe doi hardu... ce sa aiba de nu se incarca?

2 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Daca Pcul e slab dureaza mult, din cate stiu trebuie sa de erori nu sa se blocheze thinking, asteapta pana iti apare o eroare. ( lasa-l mult )

| byt explică (pentru Nemesis2012):

L-am lasat 30 de minute si nimic.