| VladVladut1998 a întrebat:

Salut am un laptop Packard bel iar cand vreau sa il deschid imi apare sigla si apoi am ecranul negru dar mousul imi apare si pot sa il misc. Si sa umblu la volum si luminozitate din butoane merge.
Cum as putea sa il repar sau ce sa fac sa mearga din nou.

Răspuns Câştigător
| Richard001Toto a răspuns:

Dragul meu, am avut și eu acceași problemă ca și tine. Schimbă Windowsul! Toată soluția! E vorba de driver video nu e compatibil cu sistemul tău de operare. PUNE un alt sistem de operare. De ex: ai Win Vista, pui Windows 7! (cel mai bun). Mult succes! Sper că te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Lapop-ul tău a venit preinstalat cu Windows sau a fost instalat de un „specialist"?

| VladVladut1998 explică (pentru DeyCj):

Are Windows 8 preintalat.