| xlr8rq1 a întrebat:

Am un LG Optimus One P500 si nu mai am spatiu pe cardul SD.
Nu am nici o aplicatie acolo si vreau sa il formatez, dar cand dau acolo imi zice ca se for sterge toate fisierele media.
Ce inseamna asta?

6 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Fisiere media inseamna ca iti va sterge muzica, pozele, aplicatiile(stiu ca nu ai, dar in cazu ca vei avea) si tot ce mai ai tu din continut media programe, etc

| xlr8rq1 explică (pentru adrianbestboy98):

M-am uitat in Setari>Aplicatii>Administrare Aplicatii si cand dau la ce este pe cardul SD nu arata nimic, este gol.
Deci se va sterge muzica, poze, filme sau vreo aplicatie?

| xlr8rq1 explică:

Cum fac sa stiu ce am pe cardul SD?

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru xlr8rq1):

Poti sa il formatezi, daca ai pus tu vreo melodie/film/poze se vor sterge, daca nu ai nimic nu va sterge nimic doar se va formata si va aveaa cati gb scrie pe card(de ex: eu am card de 8)

| xlr8rq1 explică (pentru adrianbestboy98):

Da,l-am formatat si acum nu mai am poze, filme, muzica, dar cand ma uitam in administrare aplicatii pe cardul SD nu scria ca am nimic...

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru xlr8rq1):

Pai acolo scrie daca ai aplicatii nu arata dfaca ai si poze/filem/muzica etc