| heming a întrebat:

Am un monitor de 17" CRT, Horizon, placa video e buna tot. Se vede destul de intunecat + scrisul nu-i prea clar. Care ai idee ce as putea face? Sau macar la contrast, culori etc sa-mi spuneti niste valori. Multumesc.

1 răspuns:
| ticsy a răspuns:

Eu ma cam pricep la calculatoare si te sfatuiesc sa incerci sa dai la monitor de la butoane sau rotite la luminozitate si contrast sai dai pe dextop la proprietati si cauti acolo ceva sa modifici contrastul sau luminozitatea