| Razzvan5444006644 a întrebat:

Salut,am un motirola edge 20 dar sunt destul de nemulțumit, bateria tine undeva la 4 ore (5 cu noroc). Stie cineva daca e normal?

4 răspunsuri:
| DonMoldo a răspuns:

Am tot un Motorola dar g72 ma tine bateria aproape toata ziua cu netu aprins si se incarca 100% in maxim o ora.

| NumănumescBrBr a răspuns:

Ar trebui sa te țină 8 ore dar mna...

| DaniTIRB a răspuns:

Daca il ai de 1-2 ani si alternezi (ba social media, ba gaming, ba camera), cam 5-6 ore te-ar tine daca il folosesti continuu, cu tot cu uzura 4-5 ore. In principiu e normal. Daca te tine 4-5 ore cu ecranul inchis, da, e o problema!

| Antonia121 a răspuns:

Buna nu cred ca cam este normal dar vezi la un om care se pricepe