| Sp3c1aL a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Plus si nu incarca decat de la calculator prin port USB.
Am incercat mai multe incarcatoaresi tot nu a mers.
Am reinstalat si softul si la fel face.
Cum pot rezolva problema nu pra folosesc calculatorul si imi este cam incomod sa aprid mereu pc-ul doar pentru a incarca telefonul.
Multumesc.

5 răspunsuri:
| manuel72 a răspuns:

Daca se incarca cu cablul de date, iti iei un incarcator cu iesire usb.

| Sp3c1aL explică (pentru manuel72):

Am incercat si nu merge numai daca e conectat la pc/tv/dvd

| Sp3c1aL explică (pentru manuel72):

Am incercat nu merge. Alta solutie?

| manuel72 a răspuns (pentru Sp3c1aL):

Sincer...nu.

| PowerpuffMe a răspuns:

Buna! Uite ace plus am si eu, dar 100% sigur nube vina telefonului ci a bateriei, deci mai bine ti-ai lua o baterie noua cred. happy