| Public22 a întrebat:

Salut, am un Sony xperia m4 Aqua, și de câteva zile a început să-mi facă probleme. Nu mai vad nimic pe ecran, apare și o dunga neagra pe mijloc câteodată. Se vede foarte puțin, parca ar fi spart, nici măcar nu l-am scăpat. Îl am de doar 2 luni. Acum îmi merge normal, dar dacă îl blochez, după iar nu mai merge. Ce sa aibă?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l inapoi unde l-ai cumparat. Ei au obligatia legala sa se ocupe de problemele in timp de garantie.
Sa fie intreg ambalajul (cu toate accesoriile) + cetificat de garantie, factura, bon de casa.