Întrebare recomandată | ゼロの a întrebat:

Salut.Am un telefon Samsung S5600v care nu se aprinde daca ii bag cardul SD in el.
Cardul e de 8 gb si merge bine la alte telefoane, de fapt pana ieri a mers bine si in telefonul meu.
El se aprinde pana la imaginea in care imi arata ca verifica cartela apoi se stinge, iar daca ii fara card se aprinde normal. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| wrath007 a răspuns:

Am mai intalnit aceasta problema la prietenul meu cardul are o problema du-te la service iti cere 5 lei si ti-l face sa mearga!

| ゼロの explică (pentru wrath007):

Dar merge la alte telefoane si la laptop merge si la calculator, doar la a meu nu merge.

| ゼロの explică (pentru wrath007):

Am gasit eu care era problema. Nu l-am formatat bine, l-am formatat normal cu functia de la windows, apoi cu SDFormatter si mi-a mers, inca merge si nu am dat acei 5 lei big grin.

| Rares_Pausan_1997 a răspuns:

Poate nu-i compatibil cu telefonul tau...du-te la un service ca la un pret mic ti-l rezolva happy

| ゼロの explică (pentru Rares_Pausan_1997):

Mersi de raspuns, dar asa cum am scris pana acum aproximativ 2 zile a mers foarte bine(timp de aproape 1 an jumate).