| COman_Ionut_1997 a întrebat:

Salut,am un wireless router model SWR54BGA,am facut toate conexiunile intre fire,internetul pe pc imi merge,dar wireless-ul imi licare acel led,dar nu mi-l gaseste nici telefonul,nici laptop-ul, va multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intra pe router, 192.168.1.1 sau ce ip are, si vezi sa nu fie reteaua facuta "hidden" adica ascunsa. Ori daca ai un buton pe el (cum au unele) apasa-l sa nu fie oprit wi-fi-ul de la buton.