| Floryn69 a întrebat:

am un woofer Logitech z5500 (doar wooferul)si si l-am legat de o statie de 350w dar atunci cand maresc vlumul mai mult de jumate se aude ca un fel de gajait si nu cred ca statia da in el mai mult decat poate deoarece nu se aude nici decum ca si atunci cand aveam statia lui originala pusa pe el! as vrea sa stiu ce poate sa fie de nu se aude cum trebuie.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iti trebuie si boxe.Pe langa subwoofer.

| Floryn69 explică:

Nu eu am scos tot ce erea pe el in afara de Difuzor si l-am legat pur si simplu de statie.