| TFK a întrebat:

Salut,am un xbox 360 slim 4gb si cand bag un dvd(film vreau sa zic)nu-l poate citi,aveti idee de ce?
P.Slove struckboxul nu e modat, trebuie sa folosesc un program? daca da care?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu citeste filmu merge cu jocul? Baga alt film inregistrat in consola si daca merge inseamna ca are o problema filmu care nu merge pe el.

| TFK explică (pentru mgtow):

Da,jocurile originale merg, dar am incercat 5 filme in format dvd si nu merg, ce sa fac?

| mgtow a răspuns (pentru TFK):

Daca filmele sant trase si nu merg nu e problema pentru ca asa e setata consola sa mearga doar cu ce e de calitate originala. Daca e in garantie si nu merg nici cu originalele faci o trimitere sa o schimbe sau ii schimba lectorul CD.

| TFK explică (pentru mgtow):

Filme originale nu am, am doar jocuri originale care merg perfect

| Lester23 a răspuns (pentru TFK):

Incearca sa faci si u rost de un film...

| Lester23 a răspuns:

VEzi sa nu fii zgariat cd-ul