| CosminAlex1999 a întrebat:

Am windows 8.1 pro si vreau sa il activez prin skype. Dupa ce dau telefon la Microsoft (toll free), imi cre codul de activare si il introduc. Dupa ce l-am introdus imi spune sa astept si sa apas tasta 1 daca am windows 8. Apas pe 1 si la un moment dat imi spune good bye si imi inchide, fara sa-mi dea cosul de activare. De ce? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| alinaalin955 a răspuns:

Activeaza-l cu kmsauto net.
Eu am folosit varianta 1.0.6 dar probabil orice varianta este buna.

| CosminAlex1999 explică:

Si cum as putea sa il activez fara nici un program de pe net?