| MiniDia a întrebat:

As avea nevoie de o parere. "Andoid" imi trimite mesaje in notificarile telefonul cum ca am castigat un iPad3...
Daca dau pe link si apoi selectare premiu, imi zice sa raspund la o intrebare si apoi sa-mi bag numarul de tel si operatorul. Costa 2 euro. Nu prea stiu ce sa cred thinking Cred ca e un fake, dar nu sunt sigura....merci anticipat happy

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fake.Si eu am telefon cu android de 2 ani.Dar nu am primit niciodata asa ceva.Nu te intrebi de ce iti cere numarul de telefon si operatorul? Daca ei nu le-ar sti cum ar fi ajuns acel mesaj la tine? Nu raspunde.

| MiniDia explică (pentru darrio2007):

Multumesc de ajutor big grin