| Trinity a întrebat:

Salut, as avea si eu o mica intrebare, Fundita!:
Cand dau la cineva add pe mess face ca si cum sar bloca adica ii da add la pers respectiva dar daca vreau sa vb cu ia deschid fereastra cu dublu click dar nu ma lasa sa scriu nu ma lasa sa dau buzz nimic dacal dezinstalez si-l bag iar dupa aia merge pana dau iar add la cineva am incercat si cu versiunea 9 si cu 10 si tot la fel face stie cineva vo sol?

1 răspuns:
| Anonima_9977 a răspuns:

Solutzie e rabdarea:) ca si mkie mi se intampla tot asa, dar isi revine:)
inceraca Ctrl+Alt+Delete si uitate la "Aplication" daca la "Status" apare Nor Responding in dreptul lui Yahoo Messanger selecteaza`l cu un clik si apoi da "End Task" dupa care reincearca.

La mine functioneaza asa de fiecare data:) dar daca nu merge mai bine incearca cu Meebo:
http://www.meebo.com/