| Ak47VCS a întrebat:

As vrea sa imi cresc puterea PC-ului! Si as vrea sa mai adaug o placuta de 2gb rami pe langa cea de 1gb ram(DDR 2 667), Pe placa de baza scrie ca pot sa combin DDR2 1066 cu DDR3 1333, Iar placa video e de 1gb DDR3 ce fel de placuta la 2gb rami ar trebui sa imi iau? Sa fie compatibila cu cea de 1GB DDR 2 667?

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Sa fie ddr2 667. si oricum daca ai o jagardea de placa video si un procesor slab degeaba.

| Ak47VCS explică (pentru FatUglyVirgin):

Am procesor 3.00 GHz Intel Dual core, si Placa Video GIGABYTE HD 5570 1GB DDR3.