| Maria_Anna_2001 a întrebat:

happy As vrea sa imi cumpar un laptop nou dar nu ma pricep sa aleg... adica la ce trebuie sa ma uit ca sa fie unul bun? Ce trebuie sa aiba si ce marca sa fie?
Dau funda, rog sa raspunda cine se pricepe :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi pentru ce vrei laptopul.Ce sa faci cu el.Ma refer sa joci jocuri mari sau numai internet si alte aplicatii? Si sa imi mai spui cam cati bani ai.La ce suma te gandesti? Si eu impreuna cu ceilalti useri te vom directiona catre un laptop dupa cerintele tale mai intai.