| Ramona7 a întrebat:

Salut, as vrea sa imi fac niste poze mai artistice, am vazut ca sunt o gramada care au poze pe facebok in care ei se vad foarte clar si in rest este ceata, sunt super dragute pozele, eu am un aparat foarte bun si performant de la Nikon dar nu stiu daca eu pot face cu el poze dinacelea si nici nu stiu cum, multumesc anticipat happy

5 răspunsuri:
| BogdanVasc a răspuns:

Photoshop e solz peste toate.

| gogυ a răspuns:

Setezi la aparat sa fie prioritara diafragma (aperture) pui diafragma foarte mare 1, 4-2 si faci poza.

| IoanaMihaela a răspuns:

Buna nu ai nevoie de aparat bun. ai nevoie de un telefon cu android si de programul picsart pe care il descarci gratuit din appstore, apoi ai o gramada de efecte pe care sa le folosesti ca sa rezulte poze wow. Gasesti la ei pe site exemple de foto si detalii: http://picsart.com/

| Ramona7 explică (pentru IoanaMihaela):

Multumesc de sfat chiar o sa caut acea aplicatie, eu am iphone 4s deci ma descurc big grin