| Ychtiandro a întrebat:

Salut, as vrea sa-mi cumpar o masina de cusut, insa nu ma pricep la asa ceva. As vrea sa stiu cam dupa ce optiuni si caracteristici ar trebuie sa ma uit? Ce defineste o masina de cusut buna? Daca ati putea sa-mi dati si niste exemple de firme sau modele, as fi recunoscator. (Caut ceva ieftin, 400-500 RON max.)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa te uiti daca face butoniere,coase nasturi brodeaza, de exemplu masina electrica hyundai kp-1000, te uiti daca surfileaza,trebuie sa te uiti sa nu incurce acul,sa fii atenta sa aiba toate piesele, toate piciorusele are si de taiat butonierele, de cusut nasturi. fundita:d

| zuzu_6188 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,am 14, si as vrea sa ma apuc de croitorie pentru ca nu gasesc niciodata ce haine imi doresc la magazin, nu am mai cusut pana acum cu masina de cusut, altel spus, as vrea sa-mi spui te rog ce parere ai despre masina sew whis de la teleshopping(nu vreau sa-i fac nici un fel de reclama), mi se pare usor de folosit dar are tot ce-i trebuie? merita banii? chiar as aprecia raspunsul tau...aici gasesti un video cu produsul dar nu este in limba romana :( : http://www.youtube.com/watch?v=nRhbELVY8Ts

1 răspuns: