| cristianfasola a întrebat:

Salut..as vrea sa-mi cupar o tableta si am gasit una care imi place, dar marca este "EVOLIO" si as vrea sa stiu daca e buna firma asta(funda big grin)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de bună.
Dar dacă vrei performanțe în gaming și redare video la o rezoluție 4K 3840x2160p pixeli, îți recomand http://www.emag.ro/......DL6CJBBBM/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aproape toate tablete sunt bune. Depinde ce e în ea. Sau la ce iți trebuie.
Marca Evolio este bună.
P.S. : Dacă ai lăsa link spre respectiva tabletă îți spun eu dacă merită să o cumperi.

| cristianfasola explică (pentru anonim_4396):

Http://www.emag.ro/......9BBBM/,pai eu as dori sa o folosesc si la jocuri si pentru internet

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristianfasola):

E destul de bună.
Dar dacă vrei performanțe în gaming și redare video la o rezoluție 4K 3840x2160p pixeli, îți recomand http://www.emag.ro/......DL6CJBBBM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marcă românească.
Singurele în care se poate avea încredere la ora asta sunt utok și iTab. Asta dacă discutăm de mizerii românești, adică importuri din China.

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Orice tableta e buna, conteaza doar cum o mentii, oricum firma Evolio este buna.
O seara placuta!