| deejaydray a întrebat:

happy As vrea sa stiu daca exista vreun program cu care as putea crea videoclipuri in care sa folosesc efecte pentru text, gen "blur", sau sa se miste textul respectiv, sa fie in diferite culori, etc... Vreau sa creez versuri pentru diferite melodii, iar Movie Maker si celelalte nu au efectele acestea. Daca stiti vreun program, please reply >--- funda! ^_^

Răspuns Câştigător
| Lumine a răspuns:

Buna!
Atunci incearca Adobe after efects sau PremierPro.

2 răspunsuri:
| deejaydray explică (pentru Lumine):

Multumesc, dar am mai folosit Sony Vegas si nu am fost multumit de el happy

| Lumine a răspuns (pentru deejaydray):

Buna!
Atunci incearca Adobe after efects sau PremierPro.